letterQ UICKLY Consulting – одна з провідних організацій даної галузі нерухомості. На нашому шляху немає перешкод. КК «QUICKLY Consulting» об’єднала в собі команду фахівців, які першокласно виконують свою роботу. На сьогодні налагоджені зв’язки з багатьма установами, з якими тісно співпрацюємо, що дозволяє максимально швидко вирішувати будь-які питання, та є важливим для інтересів клієнтів. Ми – команда, що користується авторитетом серед замовників.

Професійна команда юристів та нотаріусів допоможе знайти відповіді на складні законодавчі питання, та підкаже найкращий шлях вирішення суперечливих справ за мінімальні витрати клієнта. В своїй роботі, інженери, які виїжджають на будь-яку адресу, використовують лише новітнє обладнання відомих європейських виробників. А це, в свою чергу, впливає на підвищення якості та зменшення вартості послуги.

Основним видом діяльності нашого підприємства є проведення інвентаризації об’єктів нерухомого майна, виготовлення технічних паспортів на ці об’єкти. Також можна замовити звіт про технічний стан об’єкта, необхідний для узаконення самовільно зведених будівель, довідку про відсутність забудови, розрахунок часток об’єкту нерухомого майна, що перебуває у власності кількох осіб, складання висновків про конкретне користування, про можливість поділу та виділу нерухомого майна.

logo_quickly

Лояльна цінова політика компанії не вдарить по кишені. Всі замовлення завжди виконуються вчасно, бо ми розуміємо наскільки важлива роль часу для замовників. Обираючи нас, ви отримуєте високі стандарти обслуговування за помірною ціною. Ми гарантуємо чесність та порядність своїх співробітників.
Згідно з наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 658 від 28 грудня 2012 року та № 2 від 08 січня 2013 року внесено зміни до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, затвердженої наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 24 травня 2001 року № 127.

Таким чином, інвентаризацію об’єктів нерухомого майна можуть провадити суб’єкти господарювання на постійній основі, в яких працюють атестовані спеціалісти.
Завдяки вищевказаним змінам:

  • наша компанія отримала можливість розширити свій спектр послуг, які в нас, виключно, якісні;
  • вже існуючі та майбутні клієнти компанії мають змогу в найкоротший термін та практично без своєї участі в процедурі, очікування в чергах та витрачанні дорогоцінного часу на інші бюрократичні формальності, отримати увесь можливий перелік послуг з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна.

Наша ціль – надання переліку максимально якісних послуг в різних прорізах консалтингу та юриспруденції. Наші принципи – конфіденційність, строковість, відповідальність, глибоке і детальне розуміння існуючих питань та методів їх вирішення.

Звертайтесь до нас, та отримуйте відповіді на всі питання, вирішуйте будь-яку задачу за короткий термін!

КК «QUICKLY Consulting» – команда професіоналів!

БИКОВ
ВАЛЕРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Реєстрація права власності

СТРАЖЕЦЬ
ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Оцінювач

МЕЛЬНИК
ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

Оцінювач

КРАВЕЦЬ
ОКСАНА БОРИСІВНА

БТІ

Чому ми?

Обираючи нас, Ви отримуєте:
Дружній колектив
В найскладнішій для клієнта ситуації ми готові допомогти швидко і ``безболісно``
Команду професіоналів
КК «QUICKLY Consulting» зібрала під одним дахом найкращих професіоналів своєї справи
Пильність до дрібниць
Ми завжди підкажемо на найнезначніші помилки в наданих клієнтом документах
Успішність робочих проектів

Кожен з членів команди має за плечима десятки успішних проектів
Швидке вирішення Вашої проблеми
З нами співпрацюють різноманітні організації, що дає нашим клієнтам змогу економити час
Одна точка контролю

Вам не потрібно ходити в пошуках чергової інстанції для отримання додаткових папірців і консультацій
У Вас з'явилися запитання? Напишіть нам!